Las Estrellas de Maite Rumania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Las Estrellas de Maite Rumania

'Traten de alcanzar la luna, porque si no lo logran, al menos, estaran cerca de las Estrellas!'
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
*Mai.angel*
*Miss Maytita Presidente*
*Miss Maytita Presidente*
*Mai.angel*


Mesaje : 391
Data de înscriere : 19/03/2009
Varsta : 29
Localizare : en el corazon de una estrella: Maite Perroni!

Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Empty
MesajSubiect: Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!   Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Icon_minitimeJoi 30 Iul 2009, 23:58

Bebes in prmul rand buna....am sa va scriu aici tot ce am pe suflet in legatura cu forumul
Sus In jos
https://edm-rumania.forumgratuit.ro
*Mai.angel*
*Miss Maytita Presidente*
*Miss Maytita Presidente*
*Mai.angel*


Mesaje : 391
Data de înscriere : 19/03/2009
Varsta : 29
Localizare : en el corazon de una estrella: Maite Perroni!

Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Empty
MesajSubiect: Re: Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!   Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Icon_minitimeVin 31 Iul 2009, 00:10

Off nici nu stiu cum sa incep..am atatea sa va spun....incat...chiar nu stiu cum sa incep..
In primul rand ma intreb eu De ce s-a ajuns aici..adica forumul nu era asa inainte asa abandonat..lumea posta destul de mult....si se inregistra....si poate ca daca continua asa acum ajungeam mult mai sus....Mai tare ma doare faptul ca este oficial si chiar daca altii nu cred este..si am sa va spun eu toata povestea..daca nu credeti...In alta ordine de idei ma doare tare ca nu se apreciaza munca depusa de mine..ca admina adica nu vreau sa ma laud sau din astea....da am pus sufletul in foro....am daruit iubire si tot ce aveam eu...si am ajuns la concluzia ca nimanui nu-i pasa...si ma intreb De Ce?...Si uite tot asa ajung la concluzia..ca cateodata dau prea mult si nu se merita...oricum nu asta era ideea ci viitorul forumului viitorul sediului Estrellas de Maite din Romania...chiar asa nu vreti sa ajungem sus...sa ne observe Maite....eu ma chinuiam sa va obtin un salut de la ea...si tot felu de chestii da voua chiar nu va pasa??.. Si totusi va rog sa va ganditi si sa va dati seama ca nu o faceti pentru mine ci pentru preferata voastra, pentru Maite!! Nu vreti sa-i dovediti ca o iubiti...eu zic ca vreti si sper sa va razganditi..si sa ma ajutati sa o luam de la capat sa revenim ce-am fost odata!! Las Estrellas de Maite Rumania....cele vesele care postau....aveau parte numa de bucurii si de un foro foarte activ....In incheiere v-as ruga tare tare mult....sa cititi acest mesaj si sa va dati cu parerea si sa incercati sa ma ajutati asta pentru Maite Perroni nuestra ESTRELLA!...
Besos, Diana Presidente de Estrellas de Maite Rumania!
Sus In jos
https://edm-rumania.forumgratuit.ro
*Porrtirroni4ever*
!^^Miss Vicepresedinte^^!
!^^Miss Vicepresedinte^^!
*Porrtirroni4ever*


Mesaje : 321
Data de înscriere : 19/03/2009

Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Empty
MesajSubiect: Re: Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!   Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Icon_minitimeVin 31 Iul 2009, 03:12

eu te ajut bebita...promit !!! si eu ma tin de promisiuni
Sus In jos
Continut sponsorizat





Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Empty
MesajSubiect: Re: Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!   Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati! Icon_minitime

Sus In jos
 
Super Importante!!Am nevoie de voi, Va rog Intrati!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ~Bbs Intrati Urgent Aici!Tre sa va Comunic ceva Important!~

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Las Estrellas de Maite Rumania :: Holla Estrellas! :: Hollis!-
Mergi direct la: